Chcesz być piłkarzem? Zgłoś się do nas

Niezależnie od tego ile masz lat, do której klasy chodzisz, czy jesteś już dobrym czy dopiero początkującym piłkarzem, jeśli piłka nożna to Twoja pasja, bez której trudno Ci żyć, i jeśli chcesz się rozwijać piłkarsko – zapraszamy na treningi do MUKS Pelikan Łowicz.

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

Aby ułatwić Ci START, poniżej kilka kroków, które pozwolą Ci zostać naszym zawodnikiem.

1. W zakładce Drużyny odnajdź swój rocznik, sprawdź termin i miejsce najbliższego treningu, zapisz kontakt do trenera a następnie poproś rodzica/opiekuna, aby skontaktował się z nim telefonicznie.
Jeśli nie ma Twojego rocznika na liście, znaczy to, że powinieneś odwiedzić stronę naszego Partnera SoccerKids, z którym jako MUKS Pelikan Łowicz współpracujemy w zakresie szkolenia najmłodszych piłkarzy (więcej o współpracy tutaj ).

2. Wstępując do klubu konieczne jest wypełnienie i podpisanie deklaracji członkowskiej, zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu drużyn młodzieżowych, wykonanie podstawowych badań lekarskich oraz wizyta u lekarza sportowego. Dlatego jako osoba niepełnoletnia przyjdź na pierwsze spotkanie wraz z rodzicem/opiekunem, który w porozumieniu z trenerem dopilnuje, jako twój opiekun prawny, wszystkich formalności (wymagane formularze deklaracji i regulaminu oraz ankieta do badań dostępne w Strefie Rodzica).

3. Dokładnie przeczytaj Regulamin drużyn młodzieżowych i zapoznaj się z Mini kodeksem młodego piłkarza, dostępnym w Strefie Zawodnika. Jeśli będziesz chciał o coś dopytać – nie krępuj się – od tego jest trener, aby udzielić ci wszystkich informacji.

3. Na pierwszy trening zabierz odpowiedni do miejsca treningu (hala czy boisku na powietrzu) sprzęt piłkarski (obuwie, ochraniacze, getry, spodenki, koszulka, dres) oraz nie zapomnij wziąć wody niegazowanej do picia. Z czasem zostaniesz wyposażony przez klub w strój treningowym w barwach Pelikana.

4. Podczas treningu graj z pełnym zaangażowaniem, ale miej “chłodną głowę”, to przecież Twój pierwszy trening – nie musisz być od razu najlepszy, liczy się ambicja i dobro drużyny :). Po treningu w miarę możliwości zadbaj o higienę osobistą.

5. To tyle. Pokaż na co Cię stać – podnoś swoje umiejętności i czerp radość z gry w piłkę!