ŁKS Łódź gromi MUKS Pelikan Łowicz 2002 7:0

Opublikowano: 01.05.2017r.

Kolejne mecz bez zdobyczy punktowej zanotowali zawodnicy MUKS Pelikan Łowicz 2002. Cztery kolejki rozgrywek i cztery porażki, bilans straconych bramek, ostatnie miejsce w tabeli – nie świadczą dobrze o formie drużyny.  pierwszej połowie podjęliśmy walkę i mecz był wyrównany. Dwie szybkie kontry rywali spowodowały, że skończyło się 0:2 do przerwy, chociaż mieliśmy parę sytuacji, po których powinniśmy zdobyć bramki. Niestety znów brakło nieco zimnej krwi. W drugiej połowie kolejne dwie bramki, które padły po prostych błędach przy wyprowadzaniu piłki, praktycznie podcięły nam skrzydła. Konsekwencją tego były dalsze gole – podsumował po meczu trener Jędrachowicz.

5. kolejka II ligi wojewódzkiej trampkarzy C1:
MUKS Pelikan-2002 Łowicz – ŁKS Łódź 0:7 (0:2)
MUKS Pelikan Łowicz 2002: Bartosz Graczyk – Maciej Siejka, Łukasz Sejdak, Jan Wieczorek, Adam Doroba – Damian Czajka, Filip Balik, Jakub Bylewski, Dawid Kaczmarek – Kobi Wodras, Adam Siekiera.
Na zmiany wchodzili: Dorian Dziedzic, Bartłomiej Kosiacki, Mateusz Lesiak i Kacper Kołaczyk.mecz odpu