Pelka 2003 przegrywa mecz “piłki wodnej”

Opublikowano: 29.04.2017r.

W koszmarnych warunkach boiskowych rozegrali swój mecz młodzi zawodnicy MUKS Pelikan Łowicz 2003. Na boisku pełnym wody po ostatnich ulewach przegrali w Łasku 3:4.

“W pierwszej kolejności muszę przeprosić zawodników za to, ze naraziłem ich na grę w warunkach absolutnie nie pozwalających na rozegranie meczu piłkarskiego. Biorę pełną odpowiedzialność za porażkę, bo sam jako trener dopuściłem do meczu, który pod żadnym względem nie powinien się odbyć. Boisko było w 80% zalane wodą. Nawet przez chwilę ten mecz nie przypominał gry w piłkę nożną. Była to walka z przeciwnościami, a nie walka sportowa. Sędzia przed meczem nie chciał dopuścić do rozegrania meczu, ale my trenerzy poprosiliśmy o zgodę i właśnie wtedy popełniłem błąd, za który srogo zapłaciliśmy. Mam nadzieje, że w środę zagramy o zwycięstwo w Tomaszowie Mazowieckim…” – powiedział po spotkaniu trener Ługowski.

5. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy C2:
MULKS Łask – MUKS Pelikan Łowicz 2003 4:3 (3:2)
br.: Marcel Wnuk (12), Jan Zagajewski (33) i Piotr Lisek (53).
MUKS Pelikan Łowicz 2003Mikołaj Pietrzak – Jonathan Politowicz, Bartosz Wojciechowski, Piotr Lisek, Szymon Dębski – Kacper Styszko, Paweł Graczyk, Jan Zagajewski, Przemysław Kutkowski – Marcel Wnuk, Krystian Kruk.
Na zmiany wchodzili: Maciej Mionsek – Mateusz Kołaczyk, Kacper Olak, Filip Stobiecki i Bartosz Tomaszkiewicz.