Pelka 2005 mało skuteczna, ale ogrywa Widok II w Skierniewicach

Opublikowano: 29.04.2017r.

Mecz w Skierniewicach nie był porywającym widowiskiem. Nasza drużyna miała wyraźną przewagę, prowadziła grę, stwarzała sobie akcje bramkowe. Niestety w dniu dzisiejszym celowniki naszych piłkarzy nie były dobrze wyregulowane, z wypracowanych sytuacji udało się wykorzystać jedną, co dało skromne ale bardzo cenne zwycięstwo nad Widokiem.

– To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Jednak wygrana z Widokiem w Skierniewicach zawsze cieszy. Prawie przez cały mecz to my utrzymywaliśmy się przy piłce i to my kierowaliśmy grą. Ciężko było się przedostać do bramki przeciwnika środkiem boiska więc próbowaliśmy akcji oskrzydlających. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji jednak skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Dopiero w 50 minucie po ładnej akcji w środku boiska Igor Woliński zdobył bramkę dającą zwycięstwo – podsumował po meczu trener Rychlewski.

13. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej trampkarzy D2:
MLKS Widok II Skierniewice – MUKS Pelikan-2005 Łowicz 0:1 (0:0)
br.: Igor Woliński (52).
MUKS Pelikan Łowicz 2005: Piotr Włodarczyk – Mateusz Sierota, Krystian Wróbel, Kornel Woliński – Maksymilian Czeczko, Mikołaj Modzelewski, Mateusz Skonieczny, Filip Deka – Igor Woliński. Na zmiany wchodzili: Patryk Stępniak – Jakub Rychlewski, Kacper Adamczyk, Paweł Golis, Oskar Płuska, Jan Siurek i Jakub Milczarek.