R-2001: Porażka na zakończenie rozgrywek

Opublikowano: 17.11.2017r.

W ostatnim meczu ligowym podopieczni trenera Roberta Wilka z MUKS Pelikan Łowicz 2001 przegrali na wyjeździe z AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki 1:3.

“To był dziwny mecz. Przez 70 minut prowadzimy grę, przeważamy, brakuje tylko udokumentowania naszej dobrej postawy w postaci gola. W 71′ minucie tracimy bramkę na którą szybko odpowiadamy golem wyrównującym. Kolejne minuty przynoszą rzut karny dla gospodarzy i znów musimy gonić wynik przez co odkrywamy się z tyłu. Skrzętnie wykorzystuje to Mazovia, która podwyższa wynik w konsekwencji czego mecz przegrywamy dwoma bramkami. My już rundę kończymy i cieszę się, że mimo problemów kadrowych udało się zając bezpieczne miejsce w tabeli i na wiosnę dalej grać będziemy w I lidze Wojewódzkiej. Chłopaki zasługują na to, żeby grać z najlepszymi drużynami z regionu łódzkiego. Dziękuję im za zaangażowanie i walkę na boisku o jak najlepszy wynik w każdym meczu” – podsumował trener Wilk.

AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki – MUKS Pelikan Łowicz 3:1 (0:0)
br. Hubert Matyjas

MUKS Pelikan Łowicz 2001: Sebastian Gładki – Łukasz Sejdak, Mateusz Kardas, Maciej Grotkowski, Hubert Kałużny-Rafal Grochal, Olaf Andrzejewski, Hubert Matyjas, Jakub Bylewski, Patryk Papuga – Patryk Kośmider (73′ Jakub Kirej)