R-2001: Remis 0:0 w meczu z GKS Bełchatów

Opublikowano: 14.11.2017r.

Mecz z GKS Bełchatów nie był łatwy dla naszej drużyny. Tym bardziej cieszy wywalczony remis, który już teraz daje utrzymanie w I lidze wojewódzkiej. Biorąc pod uwagę problemy kadrowe w tym roczniku wielkie brawa dla chłopaków za zaangażowanie i walkę o jak najlepsze wyniki.

– Ciężki mecz, bo Bełchatów jest silną drużyną, z którą przegraliśmy w pierwszej rundzie 4:0. Trzeba przyznać, że w końcówce rywale mieli przewagę, uwidoczniło się to mocno. Nasza ławka rezerwowych jest bardzo krótka i z tego powodu wielu chłopców dało z siebie w tym spotkaniu maksimum. Jeżeli chodzi o zaangażowanie i ambicje, nie mogę mieć do chłopaków pretensji. Mogliśmy się pokusić o bramkę, bo były sytuacje, ale zespół z Bełchatowa miał też parę sytuacji i mogło się to odwrócić w drugą stronę. Z remisu jestem bardzo zadowolony – trener Robert Wilk.

13. kolejka I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B1:
MUKS Pelikan Łowicz 2001 – GKS Bełchatów 0:0

MUKS Pelikan Łowicz 2001: Mikołaj Pietrzak – Rafał Grochal, Mateusz Kardas, Łukasz Sejdak, Hubert Kałużny – Olaf Andrzejewski, Hubert Matyjas – Artur Pawłowicz (41 Maciej Grotkowski), Jakub Bylewski, Patryk Papuga – Patryk Kośmider (73 Jakub Kirej).