R-2003: Gdzie nasza skuteczność?

Opublikowano: 08.10.2017r.

Brak skuteczności przyczynił się do braku zwycięstwa z Wartę Sieradz. Ale remis to i tak kolejny punkt w tabeli, który pozwala na utrzymanie niewielkiego dystansu do lidera rozgrywek.

– Niestety nic nie chciało dziś wpaść do bramki rywali… A nawet jak bramka wpadła to sędzia nie zauważył, że piłka pełnym obwodem przekroczyła linie bramkową. Pierwsza połowa meczu jeszcze w miarę wyrównana, ale druga to już pełna dominacja i tylko brakło tej kropki nad i… Takie jest piłkarskie życie, że czasami lepszy zespół nie wygrywa. Szanujemy mimo to ten remis i zbliżamy się do lidera, który dziś stracił punkty. Mamy tydzień na przygotowanie się do meczu z Ceramiką Opoczno i ten czas poświecimy na zniwelowanie błędów z dzisiejszego meczu oraz zregenerowanie się przed drugą częścią sezonu – opowiedział trener Ługowski.

MUKS Pelikan Łowicz 2003 – KS Warta Sieradz jr 0:0

MUKS Pelikan Łowicz 2003: Kacper Olesiński – Jonatan Politowicz, Bartosz Wojciechowski, Piotr Lisicki, Mateusz Kołaczyk – Paweł Graczyk, Kacper Olak – Marek Piekacz, Jan Zagajewski, Marcel Wnuk – Krystian Kruk.
Na zmiany wchodzili: Oskar Pilny – Szymon Dębski, Sebastian Kutkowski, Marcel Frątczak, Kacper Ledzion i Krzysztof Kłos.