R-2003: Mecz “na szczycie” dla AKS SMS Łódź

Opublikowano: 18.09.2017r.

O fotel lidera rozgrywek zagrali w sobotę w Łodzi z AKS SMS zawodnicy MUKS Pelikan Łowicz 2003. Podopieczni trenera Dawida Ługowskiego dopiero w drugiej połowie zaczęli grać tak jak potrafią, na swoim normalnym poziomie. To było jednak za mało na tak silnego przeciwnika – pierwsza połowa przegrana 4:0 zaważyła na porażce.

“Niestety przytrafiła się nam najsłabsza połowa meczu w tym sezonie. Przeciwnik w opinii trenera zagrał najlepszy mecz w tym sezonie. Tracimy cztery bramki, z czego trzy po stałych fragmentach gry. Brak konsekwencji w kryciu i zdecydowania przy wybijaniu piłki. Druga połowa to już zupełnie inny zespół. Doskakujemy pressingiem na całym boisku i to daje dobry efekt. Niestety przełożyło się to tylko na jedną bramkę. W 60. minucie z rzutu wolnego bramkę strzela Krystian Kruk. Bramka z gatunku stadiony świata. Z 25. metrów atomowy strzał w samo okienko bramki przeciwnika. Mogliśmy jeszcze strzelić przynajmniej jedną bramkę, ale po rzucie rożnym Kacper Ledzion uderza z kilku metrów głową minimalnie obok bramki. W środę mamy szybką okazję do rehabilitacji. Podejmujemy Andrespolię Wiśniowa Góra. Mam nadzieje, że zapunktujemy” – trener Dawid Ługowski.

4. kolejka I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:
AKS SMS Łódź – MUKS Pelikan Łowicz 2003 Łowicz 4:1 (4:0)
br. Krystian Kruk (60).
MUKS Pelikan Łowicz 2003: Kacper Olesiński – Marcel Frątczak, Piotr Lisicki, Bartosz Wojciechowski, Mateusz Kołaczyk – Jonatan Politowicz, Paweł Graczyk, Kacper Ledzion, Marcel Wnuk – Jan Zagajewski, Krystian Kruk. Na zmiany wchodzili: Oskar Pilny – Kacper Olak, Kacper Kosmowski, Sebastian Kutkowski i Marek Piekacz.