R-2003: Pelka dominuje, wicelider pokonany

Opublikowano: 14.11.2017r.

Nie zwalnia tempa MISTRZ I LIGI WOJEWÓDZKIEJ drużyna MUKS Pelikan Łowicz 2003. W kolejnym meczu ligowym nasi zawodnicy pokonali u siebie RTS Widzew Łódź 2:1 .

– Zwycięstwo, które ugruntowało pozycję tego zespołu w lidze, bo to był jeden z groźniejszych rywali. Myślę, że mentalnie podejdą lepiej do baraży, bo po kolei pokonują wszystkich przeciwników, którzy staną na ich drodze. Wydaje mi się, że byliśmy zespołem lepszym, prowadziliśmy grę, choć nie ustrzegliśmy się kilku błędów. Jeden z nich zakończył się bramką. Zespół przeciwnika miał jeszcze sytuacje, do strzelenia bramki, ale ich nie zdobył. My kontrolowaliśmy grę przez większość spotkania, udało się zakończyć akcje dwoma bramkami, czyli o jedną więcej od przeciwnika i wygraliśmy – podsumował trener Jarosław Rachubiński, który poprowadził w tym meczu nasz zespół.

13. kolejka I liga wojewódzkiej trampkarzy C1:
MUKS Pelikan Łowicz 2003 – RTS Widzew Łódź 2:1 (0:1)
br.: Krzysztof Kłos (47) i Marcel Wnuk (63)

MUKS Pelikan Łowicz 2003: Oskar Pilny – Mateusz Kołaczyk, Bartosz Wojciechowski, Piotr Lisicki, Marcel Frątczak – Kacper Olak, Marcel Wnuk, Paweł Graczyk, Marek Piekacz – Sebastian Kutkowski, Krystian Kruk. Na zmiany wchodzili: Maciej Mionsek – Jonatan Politowicz, Jakub Sikora, Krzysztof Kłos, Kacper Kosmowski i Adam Kosiacki.