R-2003: Pelka nie zwalnia tempa, kolejne zwyciestwo

Opublikowano: 11.09.2017r.

Jak do tej pory nie do zatrzymania są w rozgrywkach ligowych zawodnicy trenera Dawida Ługowskiego z MUKS Pelikan Łowicz 2003. O ich sile tym razem przekonali się zawodnicy ŁKS Łódź. Nasi zawodnicy wygrywając pewnie 2:0 przewodzą w lidze obok AKS SMS Łódź, z którym to spotkają się za tydzień o fotel lidera.

“Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu. Każdy mecz w tej lidze jest bardzo wymagający i dlatego te zwycięstwa mają dużą wartość. Żeby być w czołówce i myśleć o górnej części tabeli takie mecze trzeba wygrywać. Mieliśmy plan taktyczny na ten mecz i wykonaliśmy go bardzo skrupulatnie. Wiedzieliśmy o mocnych punktach zespołu z Łodzi i udało nam się zneutralizować te punkty. Pierwszą bramkę strzelamy w 31 minucie po strzale Kruka, który w swoim stylu wszedł miedzy dwóch obrońców i strzelił pewnie. Całą akcje zrobił Kosmowski, który wymusił błąd obrońcy i podał do Kruka. Drugą bramkę strzelamy po rzucie rożnym, gdzie po zamieszaniu pod bramką najsprytniej zachowuję się Wojciechowski i strzela nie do obrony. Mogliśmy zamknąć mecz na 3-0 ale Wnuk zbyt długo w dogodnej sytuacji zwlekał i zablokował go obrońca. Bramkę tracimy na 10 minut przed końcem, ale chłopcy rozsądnie dowieźli wynik do końca. Brawo dla drużyny za dobry mecz i włożone serducho! Teraz jedziemy do AKS SMS Łódź i znów zapowiadamy walkę o 3 punkty” – zrelacjonował trener Dawid Ługowski.

MUKS PELIKAN ŁOWICZ 2003 – ŁKS Łódź 2-1 (1-0)