R-2003: Zaległy mecz z Andrespolią, kolejne trzy punkty dopisane do ligowej tabeli

Opublikowano: 05.10.2017r.

Jak swój mecz gra rocznik 2003 to zawsze można liczyć na wysokie zwycięstwo. Mimo niezbyt udanej pierwszej połowy podopieczni trenera Dawida Ługowskiego zdecydowanie pokonują Andrespolię 4:0.

– Przeciwnik był zespołem na obronę. Nam w pierwszej połowie ciężko wychodził atak pozycyjny, choć mieliśmy dwie, trzy sytuacje niezłe, gdzie mogliśmy strzelić bramkę. Natomiast w drugiej połowie piękny rzut rożny Marcela Wnuka w samo okienko otworzył wynik. Rywale lekko się odslonili, później ładnych parę akcji i poszło. To był pierwszy mecz w tym sezonie, w którym zespół przeciwny ewidentnie się bronił, ale daliśmy radę. W drugiej połowie trochę dłużej pograli zawodnicy rezerwowi, daliśmy odpocząć Krukowi, Zagajewskiemu i Graczykowi, więc wynik jak najbardziej dla nas zasłużony, natomiast w ataku pozycyjnym do przerwy nam nie szło, ale później wszystko się ułożyło dobrze dla nas – opowiedział trener Ługowski.

Zaległy mecz 5. kolejki I liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:
MUKS Pelikan Łowicz 2003 – GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra 4:0 (0:0)
br.: Marcel Wnuk 3 (41 wolny, 59 i 65 wolny) i Krzysztof Kłos (53).

MUKS Pelikan Łowicz 2003:Kacper Olesiński – Marcel Frątczak, Piotr Lisicki, Bartosz Wojciechowski, Mateusz Kołaczyk – Kacper Olak, Paweł Graczyk – Marek Piekacz, Jan Zagajewski, Marcel Wnuk – Krystian Kruk. Na zmiany wchodzili: Mikołaj Pietrzak – Jonatan Politowicz, Sebastian Kutkowski, Szymon Dębski, Krzysztof Kłos, Kacper Kosmowski i Adam Kosiacki.