R-2003: Zwycięstwo z GKS Ksawerów

Opublikowano: 20.10.2017r.

Zwycięstwem Pelki 2003 4:2 zakończył się zaległy mecz 7 kolejki ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2. Podopieczni trenera Dawida Ługowskiego tym samym zapewnili sobie fotel lidera rozgrywek.

– Bardzo ciężki mecz z zespołem, który grał w tej lidze najlepszą piłkę. Zespół z Ksawerowa jest poukładany, dużo operowali piłką, natomiast my mieliśmy swoją taktykę, znaliśmy przeciwnika i ta taktyka dała dzisiaj w 100% nam powodzenie. Znaliśmy ich słabsze strony, wykorzystaliśmy przede wszystkim zawodników szybkich w ataku i strzeliliśmy cztery bramki . Nie ustrzegliśmy się również błędów, dwie bramki straciliśmy, natomiast chłopcy wiedzieli o co grają. Już przed meczem wiedzieliśmy, że AKS zremisował z ŁKS i liczyliśmy, że możemy wyjść na lidera. Chwała chłopakom za wolę walki, za wolę wygrania i oby do końca wytrwać, zostało jeszcze pięć kolejek. Można osiągnąć sukces historyczny, bo chyba w Łowiczu jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby była szansa na ligę centralną. Natomiast na razie mamy pięć kolejek do rozegrania i chcemy osiągnąć ten sukces, ale bez pompowania balonika. Na razie jesteśmy pierwsi i chcemy tak zostać do końca ligi – opowiedział trener Ługowski.

MUKS Pelikan Łowicz 2003 – GKS Ksawerów 4:2 (2:1)
br.: Marcel Wnuk 2 (12 i 65) i Krystian Kruk 2 (23 i 37) – 2 (3 i 60).

MUKS Pelikan Łowicz 2003: Kacper Olesiński – Marcel Frątczak, Bartosz Wojciechowski, Piotr Lisicki, Mateusz Kołaczyk – Kacper Ledzion, Jan Zagajewski – Jonatan Politowicz, Paweł Graczyk, Marcel Wnuk – Krystian Kruk.
Na zmiany wchodzili: Mikołaj Pietrzak – Kacper Olak, Kacper Kosmowski, Sebastian Kutkowski, Krzysztof Kłos, Jakub Sikora i Marek Piekacz.