R-2004: Nie do końca dobry mecz ale pewne trzy punkty

Opublikowano: 14.11.2017r.

Mając w pamięci pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy Pelką 2004 a Kasztelanem Żarnów (wygrana naszych zawodników 5:0) rewanż wydawał się być łatwym spotkaniem. Nic bardziej mylnego. Nasi chłopcy szczególnie w pierwszej odsłonie mocno męczyli się z przeciwnikiem. W drugiej części spotkania gra wyglądała już zdecydowanie lepiej co pozwoliło odnieść pewne zwycięstwo.

– Pomimo, że zdobyliśmy trzy punkty, które niewątpliwie cieszą, nie do końca jestem zadowolony z gry mojego zespołu. Za dużo chaosu, bałaganu, za dużo takich nieprzygotowanych sytuacji. Przeciwnik był zdecydowanie słabszy od nas, ale my zamiast grać swoją piłkę, to często doprowadzaliśmy do chaosu i nieprzemyślanych akcji, co sprzyjało przeciwnikowi. Stąd wynik do przerwy 1:1. Do tego dosyć trudne warunki, bo wiał silny boczny wiatr nie pomagał w grze. Natomiast na szczęście w drugiej połowie udało się strzelić trzy bramki, wyjść na zdecydowane prowadzenie i to pozwoliło mojemu zespołowi się uspokoić i grać swoją piłkę. W drugiej połowie mieliśmy już zdecydowaną przewagę. Plan zrealizowaliśmy, odnieśliśmy zwycięstwo. Planujemy wygrać również ostatni mecz – podsumował trener Kutkowski.

13. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:
MUKS Pelikan Łowicz 2004 – KS Kasztelan Żarnów 4:2 (1:1)
br.: Michał Holewa 2 (8 i 65) i Bogusław Jakiel 2 (50 i 55)
MUKS Pelikan Łowicz 2004: Radosław Chrząszcz – Filip Stobiecki, Piotr Strycharski, Aleksander Sokół, Filip Marszałek – Bartosz Wudkiewicz, Bartosz Tomaszkiewicz – Jakub Łukasik, Fabian Pliszka, Kacper Styszko – Michał Holewa. Na zmianę wchodzili: Mateusz Motyl, Mateusz Wróblewski, Bogusław Jakiel, Mikołaj Modzelewski, Kornel Woliński i Łukasz Pięta.