R-2004: Wygrana na trudnym terenie

Opublikowano: 07.11.2017r.

Dobry mecz w wykonaniu Pelki 2004. Podopieczni trenera Pawła Kutkowskiego pokonali na wyjeździe drużynę Rózy Kutno . Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Michał Holewa.

– Ciężki mecz wyjazdowy, przede wszystkim z tego względu, że na trudnym boisku. Grząskie naturalne boisko, do tego nierówne, dlatego ciężko się grało. Był to mecz walki. Zwycięstwo było wywalczone. Cały mecz był z delikatną naszą przewagą, z delikatnym wskazaniem na nas, bo to my mieliśmy więcej z gry, stworzyliśmy więcej sytuacji, ale przez długi czas nie mogliśmy tego udokumentować strzeleniem bramki. Zawsze się wkradała jakaś niedokładność. Ale w końcu w 52. minucie Michał Holewa znalazł się w polu karnym, po dośrodkowaniu Kacpra Styszki, wsadził piłkę głową i wygrywamy 1:0. Natomiast oczywiście nasz mecz bez emocji nie mógł się obejść, ponieważ w doliczonym czasie gry był podyktowany karny przeciwko nam, na szczęście nie wykorzystany. To drugie zwycięstwo z rzędu, mamy szansę zrobić cztery zwycięstwa, gdyż dwa następne mecze gramy z drużynami teoretycznie słabszymi. Tak więc istnieje szansa na potwierdzenie naszej dobrej formy dwoma kolejnymi zwycięstwami, ale oczywiście trzeba to wypracować na boisku. Ale cieszy, że jest to kolejne zwycięstwo z rzędu i mamy nadzieję, że do końca uda nam się wszystko wygrać – podsumował trener Paweł Kutkowski.

SL SALOS Róża Kutno – MUKS Pelikan Łowicz 2004 0:1
br.: Michał Holewa (52).

MUKS Pelikan Łowicz 2004: Radosław Chrząszcz – Filip Marszałek, Aleksander Sokół, Piotr Strycharski, Łukasz Pięta – Bartosz Wudkiewicz, Bartosz Tomaszkiewicz – Kacper Stępień, Antoni Knera, Kacper Styszko – Michał Holewa.
Na zmianę wchodzili: Mateusz Gozdowski, Filip Stobiecki, Jakub Łukasik, Mateusz Motyl, Bogusław Jakiel, Mateusz Wróblewski i Fabian Pliszka.