R-2006: Turniej Marszałkowski wygrany ! Bartosz Skonieczny najlepszym zawodnikiem :)

Opublikowano: 14.11.2017r.

Młodzi zawodnicy MUKS Pelikan Łowicz 2006 w sobotę 11 listopada wzięli udział w okręgowym turnieju eliminacyjnym O Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Podopieczni trenera Przemysława Plichty pokazali się z bardzo dobrej strony zwyciężając w turnieju i jednocześnie awansowali do finałów wojewódzkich. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został wybrany Bartosz Skonieczny. Brawo!

” Dobrze rozpoczęliśmy turniej, od wygranej 3:1 z solidnym zespołem Pogoni Bełchów. W kolejnym meczu grupowym z Widokiem Skierniewice widać było po chłopakach ze bardzo chcą wygrać, do wygranej było blisko bo jeszcze 2 min. przed końcem prowadziliśmy 2:1. Niestety 2 błędy ( brak koncentracji i nieszczęśliwe zagranie pod nogi rywala) przesądziły o wygranej Widoku. Awans do półfinału uzyskaliśmy z drugiego miejsca w grupie. W nim spotkaliśmy się z faworyzowaną drużyną Mazovii Rawa Mazowiecka, która od tego sezonu ligowego przeniosła się do okręgu łódzkiego. Po dość szybko zdobytych dwóch bramach, daliśmy się zaskoczyć strzałem z dystansu. Do końca meczu wynik 2:1 nie uległ zmianie. W finale ponownie zagraliśmy z Widokiem. Tym razem my wyszliśmy na prowadzenie, zespół Widoku niedługo po tym odpowiedział bramką. Nie minęła minuta, a bardzo dobrze dysponowany tego dnia Bartosz Skonieczny umieścił piłkę w bramce Widoku. Po jednym z rzutów różnych wykonywanym przez Kacpra Adamczyka, obrońca ze Skierniewic pomylił się i skierował piłkę do swojej bramki. Zadowolenie po meczu było ogromne. Zwycięstwo w Turnieju Marszałkowskim na tym szczeblu daje awans na udział w etapie wojewódzkim – zrelacjonował trener Plichta.

MUKS Pelikan Łowicz 2006: Dominik Bakalarski, Szymon Mostowski- Piotr Czajka, Kacper Stępniewski, Kacper Adamczyk, Stanisław Uczciwek, Jan Pietrzak, Szymon Kosmowski, Maksymilian Czeczko, Bartosz Skonieczny Jakub Rychlewski, Wojciech Białas