R-2006: Wyjazdowe zwycięstwo w Kiernozi

Opublikowano: 12.10.2017r.

Łatwe zwycięstwo nad Kopernikiem Kiernozia odnieśli zawodnicy MUKS Pelikan Łowicz 2006. W meczu rozegranym w Kiernozi nie dali szans gospodarzom strzelając 9 goli.

– Przez pierwsze kilkanaście minut meczu chłopcy zapoznawali się z naturalną murawą, która nie była dobrze przygotowana do gry. Po paru stuprocentowych zmarnowanych okazjach, w końcu udało się otworzyć worek z bramkami Bartoszowi Skoniecznemu w 9. minucie, który skompletował w pierwszej połowie hattricka. Gospodarze grali bardzo ambitnie i z dużym zaangażowaniem, lecz ograniczyli się tylko do wykopywania piłki do przodu w kierunku szybkiego napastnika. Po przerwie chłopaki poprawili skuteczność, a na listę strzelców wpisali się Maksymilian Czeczko, Kacper Adamczyk, Jakub Rychlewski, Piotr Czajka i dwukrotnie Szymon Ambroziak – opowiedział trener Plichta.

LZS Kopernik Kiernozia – MUKS Pelikan Łowicz 2006 0:9 (0:3)
br.: Bartosz Skonieczny 3 (9, 28 i 30), Maksymilian Czeczko (31 wolny), Kacper Adamczyk (33), Jakub Rychlewski (44), Piotr Czajka (53) i Szymon Ambroziak 2 (58 i 60).

MUKS Pelikan Łowicz 2006: Dominik Bakalarski – Szymon Ambroziak, Piotr Czajka, Kacper Stępniewski – Kacper Adamczyk, Bartosz Skonieczny, Maksymilian Czeczko, Jan Pietrzak – Wojciech Białas.
Na zmianę wchodzili: Krystian Świdrowski – Jakub Rychlewski, Oliwier Boczkowski, Nikodem Kosiorek i Konrad Zagajewski.