Rocznik 2003: Cenne zwycięstwo w Opocznie

Opublikowano: 02.09.2017r.

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach ligowych i to tym razem na wyjeździe zanotowali zawodnicy MUKS Pelikan Łowicz 2003. Ceramika Opoczno – jeden z faworytów do zajęcia pierwszego miejsca w tabeli na koniec rozgrywek – musiał uznać wyższość naszej drużyny przegrywając u siebie 3:4.

“Bardzo dobry mecz obu drużyn, prowadzony w bardzo szybkim tempie. Rozpoczynamy w 2 minucie od bramki Krystiana Kruka , który w swoim stylu urwał się obrońcą i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Asystował przy tej bramce Frątczak. W 22 minucie tracimy bramkę po strzale głową. Drugą połowę rozpoczynamy identycznie jak pierwszą czyli od bramki. Po kapitalnym krosie Ledziona, Graczyk wychodzi sam na sam i spokojnie strzela gola. Minutę później sędzia odgwizduje rzut karny i remisujemy 2-2. W 43 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla nas po faulu na Kruku a sam poszkodowany wykorzystuje go. Na 4-2 w 68 minucie bramkę strzela Kutkowski dla którego był to pierwszy kontakt z piłką. Asystuje mu Wnuk. Przeciwnik strzela bramkę w 70 minucie ale to już nic nie zmienia i wywozimy bardzo cenne 3 punkty z Opoczna. Gratulacje dla zespołu za wielkie serce do gry i wole zwycięstwa, bo graliśmy z bardzo wymagającym rywalem , który na pewno będzie wysoko w tabeli” – zrelacjonował mecz Trener MUKS Dawid Ługowski.