R-2004: Wygrywamy turniej halowy w Sochaczewie !

Opublikowano: 26.11.2017r.

Podopieczni Pawła Kutkowskiego z MUKS Pelikan Łowicz 2004 sezon na otwartym boisku mają już za sobą. Przed nimi treningi oraz udział w kilku turniejach halowych. Pierwszy z nich już się odbył – chłopcy rywalizowali w sobotę w Sochaczewie odnosząc zwycięstwo a Łukasz Pięta został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju !
Czytaj dalej

R-2003: CLJ U-15 nie dla Pelikana

Opublikowano: 26.11.2017r.

MUKS Pelikan Łowicz 2003 nie dał rady odwrócić losów awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Po przegranej w pierwszym meczu u siebie również w rewanżu lepsi okazali się zawodnicy Polonii W-wa. Zwycięstwo 1:0 dało w dwumeczu wynik 5:1 i zasłużony awans gospodarzom. Naszym chłopakom pozostaje satysfakcja z osiągniętych wyników w tym sezonie. Wygranie Lig Wojewódzkiej to największy sukces w historii piłki młodzieżowej Pelikana.
Czytaj dalej

R-2005: Wszystkie mecze wygrane – pewny triumf w Pucharze Marszałka

Opublikowano: 21.11.2017r.

Wszystkie nasze drużynę startujące w eliminacjach okręgowych turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego zajęły miejsca premiujące awansem do Finałów Wojewódzkich. Po rocznikach 2006 i 2007 swoją siłę w okręgu pokazali zawodnicy MUKS Pelikan Łowicz 2005. Podopieczni trenera Marcin Rychlewskiego pewnie wygrali turniej a statuetkę Najlepszego Zawodnika Turnieju zasłużenie “zgarnął” Jakub Oblicki.
Czytaj dalej

R-2003: W pierwszym meczu barażowym lepsza Polonia W-Wa

Opublikowano: 20.11.2017r.

Nie udało się osiągnąć zawodnikom MUKS Pelikan Łowicz 2003 korzystnego wyniku w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Polonia W-Wa zaprezentowała się dobrze, wygrała spotkanie i jest faworytem dwumeczu. Szkoda błędów indywidualnych naszych zawodników, które zaważyły na wysokiej porażce w wyniku czego o krok “Centralnej” jest drużyna ze Stolicy. Rewanż w najbliższą niedzielę w Warszawie. Szanse na awans Pelka ma, będzie to bardzo trudne do wykonania zadanie ale chłopaki na pewno będą walczyć do końca ! Dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć.
Czytaj dalej